KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16417117
nr 1641 7117
Oidentifierad konstnär. Signerad Tallberg, Spansk pojke. Olja på duk, 84x65 cm, yttermått inklusive ram: 94x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:11:30
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)